Bel mij terug!

Over ons

Met meer dan 25 jaar ervaring in de uitzendbranche besloot Alexander Meijers dat het tijd was voor zijn eigen onderneming. Daarom begon hij in 2019 met TALECT; een werving- en selectiebureau in IJsselstein. Inmiddels bestaat het team uit 5 collega’s. Samen hebben we al meer dan 50 ondernemingen in de omgeving van IJsselstein geholpen met het werven en selecteren van nieuwe medewerkers.  

Onze visie 

Bij TALECT investeren we in duurzame relaties met onze klanten. Of je nou werkgever bent of werknemer, het draait om aandacht voor jou. Daarom kun je ons bellen tot 21.00 uur ’s avonds en spreken we graag met je af voor een persoonlijk gesprek. Benieuwd naar jouw carrièremogelijkheden of ben je op zoek naar een nieuwe medewerker? Laat je terugbellen of stuur een open sollicitatie!

TALECT is ook te vinden op www.wervingselectie-info.nl.

Ons team

Alexander Meijers

Alexander Meijers

Alexander Meijers

Algemeen directeur

T: 06-30384742
E: alexander@talect.nl

25 jaar werkervaring in het vakgebied.

Meer over Alexander
Veerle van Oosterom

Veerle van Oosterom

Veerle van Oosterom

Junior recruiter

T: 06 15 17 28 88
E: veerle@talect.nl

Meer dan 1 jaar ervaring in het vakgebied.

Meer over Veerle
Marieke Nienhuis

Marieke Nienhuis

Marieke Nienhuis

Consultant

T: 06 29 33 94 64
E: marieke@talect.nl

Meer dan 5 jaar werkervaring in het vakgebied.

Meer over Marieke
Axel de Groot

Axel de Groot

Axel de Groot

Consultant

T: 06 23 95 77 82
E: axel@talect.nl

Meer dan 7 jaar werkervaring in het vakgebied.

Meer over Axel
Isabelle Bleeker

Isabelle Bleeker

Isabelle Bleeker

Recruiter

T: 088 - 203 41 00
E: isabelle@talect.nl

Gedreven Recruiter met ruim 2,5 jaar werkervaring in dit vakgebied.

Meer over Isabelle
Anouk de Rooij

Anouk de Rooij

Anouk de Rooij

Recruitment Marketeer

T: 088 - 203 41 00
E: anouk@talect.nl

Recruitment Marketeer met ruim 3 jaar werkervaring met content creatie, copywriting en online marketing.

Meer over Anouk